48 91 578 24 38 ps.eltech@gmail.com

Niezawodne ogrzewanie, duże oszczędności.

Junkers-Bosch oferuje pompy ciepła dla dowolnych warunków zamieszkania i dowolnych potrzeb związanych z komfortem ogrzewania. Nasz asortyment jest tak różnorodny, jak różnorodne są życzenia naszych Klientów. Najczystsze, najpewniejsze i najbardziej niezawodne źródła ciepła znajdują się w bezpośrednim otoczeniu domu. Korzystaj z gruntu i powietrza oraz zalet technologii pomp ciepła marki Junkers.

Ciepło z gruntu - dobry wybór

junkers SupraecoSTE PL 1Gruntowe pompy ciepła marki Junkers, zwane także pompami geotermicznymi, wykorzystują ciepło gruntu do ogrzewania domów i podgrzewania wody. Dzięki pompie ciepła można pobierać energię bezpośrednio z gruntu. Trudno wyobrazić sobie większą niezależność.Raz zagospodarowane ciepło gruntu jest dostępne przez cały rok, niezależnie od pogody.

 

 

 

Powietrzne typu monoblok

junkers SAO 2 ACM ACM solar Produktbild StueliPompa ciepła powietrze-woda Supraeco A SAO -2 oferuje optymalne rozwiązanie dla instalacji grzewczej - zarówno do ogrzewania domu, chłodzenia, jak również do produkcji ciepłej wody użytkowej.

Pompa ciepła składa się z jednostek znajdujących się na zewnątrz i wewnątrz budynku, które są połączone ze sobą za pomocą rurociągu wodnego.

Można wybrać 4 różne wersje jednostek wewnętrznych:

  • ACE - jednostka wewnętrzna naścienna z zintegrowaną grzałką 9 kW
  • ACB - jednostka wewnętrzna naścienna wyposażona w zawór mieszający do współpracy z kotłem
  • ACM - stojąca jednostka wewnętrzna z zintegrowanym 190-litrowym podgrzewaczem wody na ciepłą wodę i 9 kW grzałkę elektryczną do wspomagania
  • ACM-solar - wewnętrzna jednostka stojąca z zintegrowanym 184-litrowym podgrzewaczem wody na ciepłą wodę z dodatkową wężownicą i 9 kW grzałką elektryczną

Powietrzne typu split

junkers Inneneinheit Supraeco SAS 2 GesamtPompa ciepła powietrze-woda Supraeco A SAS-2 typu split oferuje optymalne rozwiązanie dla instalacji grzewczej - zarówno do ogrzewania domu, chłodzenia, jak również do produkcji ciepłej wody użytkowej.

Pompa ciepła składa się z jednostek znajdujących się na zewnątrz i wewnątrz budynku, które są połączone ze sobą za pomocą rurociągu z czynnikiem chłodniczym.

Można wybrać 4 różne wersje jednostek wewnętrznych:

  • ASE - jednostka wewnętrzna naścienna z zintegrowaną grzałką 9 kW,
  • ASB - jednostka wewnętrzna naścienna wyposażona w zawór mieszający do współpracy z kotłem,
  • ASM - stojąca jednostka wewnętrzna z zintegrowanym 190-litrowym podgrzewaczem wody na ciepłą wodę i 9 kW grzałką elektryczną do wspomagania,
  • ASMS - wewnętrzna jednostka stojąca z zintegrowanym 184-litrowym podgrzewaczem wody na ciepłą wodę z dodatkową wężownicą i 9 kW grzałką elektryczną.

Pompy ciepła do c.w.u.

junkers Compress 3000 DWFII DWFIO Frontal PLKomfort i ochrona środowiska naturalnego Powietrze może być wykorzystywane nie tylko do ekologicznego ogrzewania domu, ale również do komfortowego i ekonomicznego przygotowania ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła Bosch Compress to w takim przypadku idealne rozwiązanie. Wbudowany zasobnik o pojemności 200, 250 lub 270 l zapewnia komfort ciepłej wody dla całej rodziny oraz oszczędność domowego budżetu. To doskonałe rozwiązanie, które można także połączyć z istniejącym systemem c.w.u.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż zapoznałem się klauzulą informacyjną